Atbildēsim tikai uz tiem jautājumiem, kuri tiks iesūtīti saprotamā latviešu vai krievu valodā (ar garumzīmēm, pieturzīmēm utt.). Jums ir iespēja savus jautājumus rakstīt "Dino Zoo" ekspertiem:

Sadaļā VETERINĀRĀRSTS par dzīvnieku veselības stāvokli, saslimšanu un profilakses jautājumiem atbildēs dr. Baiba Ševcova (Dino Zoo). Atgādinām, ka nopietnu dzīvnieka veselības traucējumu gadījumos nekavējoties jāapmeklē veterinārārsts!

Sadaļā IHTIOLOGS Jūs konsultēs "Dino Zoo" Zivsaimniecības vadītāja - Aija Narbute (20 gadu stāžs akvāriju jautājumos) par zivīm un ūdens iemītniekiem akvārijā, par akvāriju ierīkošanu, kopšanu un to saistītām problēmām. Par zivju slimību diagnozes noteikšanu un ārstēšanu, precīzi aprakstiet zivs ārējos simptomus un uzvedības izmaiņas.

Sadaļā DAŽĀDI jautājiet dr. Baibai Ševcovai par dzīvniekiem, to iegādi, kopšanu, turēšanu, ēdināšanu un citiem jautājumiem.

 

Attēlā:
Veterinārārste
Baiba Ševcova

Attēlā:
Ihtioloģe
Aija Narbute

 

 

Iesniegt jautājumu!

*) Pievienot var JPEG (JPG), PNG vai GIF failus līdz 5mb.

Jāaizpilda visi šeit norādītie lauki (attēla pievienošana nav obligāta)! Tiklīdz tiks sagatavota atbilde, Jums tiks nosūtīts e-pasts ar saiti uz jautājumu ar pievienoto atbildi. Tādēļ lūgums norādīt aktīvu e-pasta adresi.

Nosūtot šo formu es apliecinu, ka piekrītu visas šeit norādītas infromācijas publiskošanai (e-pasts netiks publiskots), apstrādei un uzglabāšanai bez turpmākas saskaņošanas ar mani.